Funktionärer 2015

Vilken funktionär söker du?  För musen över bilden för att se namn och funktionärspost, klicka för att få kontaktuppgifter.


 

 

Mikael Knip

Inspektor

Mikael Knip
040-8447671
mikael.knip ät helsinki.fi

upp
Kristoffer Fant

Kurator

Kristoffer Fant
050-3482640
vn-kurator ät helsinki.fi
kristoffer.fanth ät gmail.com

upp

Styrelsen

Samuel Prittinen

Styrelseordförande

Samuel Prittinen
044-5274 244
vn-ordforande ät helsinki.fi
samuelprittinen ät hotmail.com

upp
Martin Kjellman

Sekreterare

Martin Kjellman
050-4628 523
vn-kansli ät helsinki.fi
martin.kjellman ät helsinki.fi

upp
Tommy Stara

Skattmästare

Tommy Stara
050-3477 366
vn-skattis ät helsinki.fi
tommy.stara ät helsinki.fi

upp
Victor Koivumäki

Infoansvarig

Victor Koivumäki
044-3003 388
vasa-nation ät helsinki.fi
victor.koivumaki ät helsinki.fi

upp
Patricia Ljungqvist

Programansvarig

Patricia Ljungqvist
044-2703 400
vn-program ät helsinki.fi
ljungqvist.patricia ät gmail.com

upp
Lukas Ohls

Idrottsansvarig

Lukas Ohls
050-3380 440
vn-idrott ät helsinki.fi
lukas.ohls ät aalto.fi

upp
Cecilia Renvall

Gulnäbbsansvarig

Cecilia Renvall
040-8312 896
cecilia.renvall ät gmail.com

upp
Josefin Båskman

Studieansvarig

Josefin Båskman
040-8655 326
josefin_e93 ät hotmail.com

upp
funkis2015-4360

Vice-ordförande, Kultivarie

Karl Lidsle
050-3700 297
karl.lidsle ät student.hanken.fi

upp

vit text

Övriga funktionärer

Camilla Martin

ÖD-representant

Camilla Martin
044-0331 096
millaaaa91 ät gmail.com

upp
Azra Arnautovic

ÖD-representant, Medlemssekreterare

Azra Arnautovic
044-9706 177
vn-medsek ät helsinki.fi
azra.arnautovic ät hotmail.com

upp
Sebastian Storholm

ÖD-representant, IT-ansvarig, Årskontrollant

Sebastian Storholm
044-7815397
sebastian ät storholm.fi

upp
Frida Forsblom

Externansvarig, Senioransvarig

Frida Forsblom
050-3647 589
frida.forsblom ät helsinki.fi

upp
Erik Stara

Värdinna, Bastumajor

Erik Stara
044-3207 528
erikstara ät hotmail.com

upp
Marie Lillhannus

Årsfestmarskalk, Årskontrollant

Marie Lillhannus
040-7496 680
marie.lillhannus ät hotmail.com

upp
Linn Sandells

Årsfestmarskalk

Linn Sandells
050-3091 265
linnsandells ät hotmail.com

upp
Isak Frants

Sångledare

Isak Frants
isakfrants ät hotmail.com

upp
Max Åström

Fanbärare, Bostadsansvarig

Max Åström
044-2649 804
max.astrom ät helsinki.fi

upp
Markus Wiklund

Sommarfestansvarig

Markus Wiklund
050-4925 457
markus.wiklund ät arcada.fi

upp
Wilhelm Söderman

Sommarfestansvarig

Wilhelm Söderman
wilhelmsoderman ät hotmail.com

upp
Lasse Forsström

Klubbhövding

Lasse Forsström
040-5383 399
lasseforsstrom2 ät gmail.com

upp
Daniel Häggman

Klubbhövding

Daniel Häggman
050-3432 534
haggmand ät arcada.fi

upp
Christian Karv

Historiograf

Christian Karv
045-1462 462
christian.karv ät aalto.fi

upp

vit text

Kommittéer

Programkommittén Charlotta Härus charlotta_89 ät msn.com
Mikael Häggblom haggblom.mikael ät gmail.com
Ina Borg inaborg_ ät hotmail.com
Emelina Enkvist
Madeleine Sandler
Malin Nysand nysandma ät arcada.fi
Andreas Höglund
Ann-Sofie Nyström
Moa Sunabacka
Guliskommittén Katarina Aro katarina.aro ät arcada.fi
Årsfestkommittén Patricia Ljungqvist ljungqvist.patricia ät gmail.com
Betty Ehnvall betty.ehnvall ät hotmail.com
Max Åström max.astrom ät helsinki.fi
Hannie Hindersson
Ann-Sofie Nyström
IT-Kommittén Simon Yliaho simon.yliaho ät aalto.fi
Idrottskommittén Tanja Pitkäkangas pitkakangas.tanja ät gmail.com
Maja Muukkonen maja.muukkonen ät gmail.com
Nina Wiklund nina-wiklund ät hotmail.com
Nathalie Riska nathalie.riska ät hotmail.com
Ungseniorkommittén Simon Yliaho simon.yliaho ät aalto.fi
Patricia Ljungqvist ljungqvist.patricia ät gmail.com
Nicklas Forss nicklas.forss ät iki.fi
Camilla Martin millaaaa91 ät gmail.com
Sebastian Storholm sebastian ät storholm.fi
Henrika Brännback
Viceklubbhövdingar
Isak Norrman isak_norrman ät hotmail.com
Nathalie Riska nathalie.riska ät hotmail.com
Josefin Båskman josefin_e93 ät hotmail.com
Pavel Willman kikot.pavel ät hotmail.com
Robin Stenman
Värdinnekommittén Alexander Påhls alex_pahls ät hotmail.com
Camilla Martin millaaaa91 ät gmail.com
Magnus Strandberg magnus.strandberg ät aalto.fi
Valter Lang valterlang ät hotmail.com
Sarah Karjalainen
Internationella kommittén Azra Arnautovic azra.arnautovic ät hotmail.com
Elisa Häggström elisa.haggstrom ät helsinki.fi
Ann-Sofie Nyström
Redaktionskommittén Azra Arnautovic azra.arnautovic ät hotmail.com
Marie Lillhannus marie.lillhannus ät hotmail.com
Katarina Aro katarina.aro ät arcada.fi
Emelina Enkvist
Sommarfestkommittén Charlotta Härus charlotta_89 ät msn.com
Richard Engstrand engstrandrichard ät gmail.com
Ann-Sofie Nyström
Disciplin utskottet Kristoffer Fant kristoffer.fanth ät gmail.com
Sebastian Storholm sebastian ät storholm.fi
Frida Forsblom frida.forsblom ät helsinki.fi
 Evalena Böhling

upp